مجلس خبرگان باید درباره مسئله فتنه و نفوذ به رئیس‌جمهور تذکر دهد/ دادگاهی شدن برخی از مقامات دولتی به دلیل تخلف در انتخابات

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، آیت‌الله احمد جنتی رئیس مجلس خبرگان رهبری در افتتاحیه سومین اجلاسیه این مجلس با بیان اینکه اعضای خبرگان رهبری در امر به معروف اولویت قطعی دارند، گفت: شهید حججی از رویش های انقلاب است و ماندن نظام به برکت جنگ و هشت سال دفاع مقدس بوده است.

وی با اشاره به تحولات اخیر منطقه اظهار داشت: زمزمه جدایی اقلیم کردستان برای ایجاد یک اسرائیل دیگر است که با تمام وجود باید در مقابل آن ایستاد.

آیت‌الله جنتی ضمن اشاره به آغاز به کار دولت دوازدهم خاطرنشان کرد:

مردم در دولت جدید خواستار بهبود وضعیت اقتصادی کشور هستند.

رئیس مجلس خبرگان رهبری با اشاره به مواضع اخیر مقامات آمریکایی در قبال ایران تصریح کرد: مسئولان باید بدانند در پس لبخند دشمن تیر زهر آگین است و برجام مصداق تیر زهر آگین بود.

وی با اشاره با انتخابات اخیر کشورمان با بیان اینکه این انتخابات مشکلات فراوانی داشت، اظهار داشت: برخی مقامات دولت از استاندار و فرماندار و دهدار رسما تخلف کردند و کارشان به دادگاه قضائی کشید.

آیت‌الله جنتی با تاکید بر اینکه باید مراقب فتنه و نفوذ بود چراکه کسانی که با انقلاب و اسلام مشکل دارند در حال رشد هستند، گفت: از این رو کمیته سیاسی مجلس خبرگان خیلی از مطالبات را پیگیری و از مسئولان پاسخ خواسته که این روند باید استمرار داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *