نخستین اظهار نظر رئیس جمهوری درباره تغییرات اخیر کابینه/هدف خدمت به مردم است
22 October 2016
نقطه قوت برنامه های دانش آشتیانی تشکیل سازمان نظام معلمی است
25 October 2016

لحظه شماری مردم خمین برای ورود رئیس جمهوری

شهرستان خمین به عنوان زادگاه بنیان گذار جمهوری اسلامی، در روز دوشنبه انتظار ورود رئیس جمهوری و کاروان تدبیر و امید است.

 مردم شهید پرور شهرستان خمین از ساعات قبل برای دیدار با رئیس جمهوری به ورزشگاه شهید مطهری گرد هم آمده اند و تمام خیابان های منتهی به این ورز82278146-71113146شگاه مملو از جمعیت است.
اقشار مختلف مردم، از پیر و جوان، زن و مرد، کشاورز، کارگر، صنعتگر و فرهنگی همه با در دست داشتن تصاویری از رهبر معظم انقلاب، امام راحل و دکتر حسن روحانی، بی صبرانه منتظر دیدار با رئیس جمهوری و کاروان تدبیر و امید هستند.
جمعی از مردم این شهرستان برای ورود رئیس جمهوری اسپند دود کرده اند و در دست بسیاری از آنان گل و شیرینی است و شوق و اشتیاق در سراسر خمین موج می زند.
به گزارش ایرنا، مردم زادگاه امام راحل با در دست داشتن نوشته های دست گل محمدی به زادگاه امام خوش آمدی، منتظر ورود مقام ارشد اجرایی کشور به خمین هستند.
سفر حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی در جریان سی و دومین سفر استانی خود به استان مرکزی، ۲ روزه است که روز اول آن در اراک برگزار شد.
دیدار با مردم استان مرکزی و شهرستان اراک در مجموعه ورزشی شهدای پنجم مرداد اراک، بازدید از شرکت واگن پارس اراک، نشست سرمایه گذاری و توسعه، افتتاح طرح های ویدئو کنفرانسی و دیدار با علما، ایثارگران و برگزیدگان از برنامه های سفر رئیس جمهوری در روز اول بود.
دیدار با مردم شهرستان خمین در ورزشگاه شهید مطهری، بازدید از بیت تاریخی امام راحل و تجدید بیعت با آرمان های امام خمینی (ره)، شرکت در نشست شورای اداری و نشست با اصحاب رسانه و تشریح برنامه های سفر، از برنامه های امروز کاروان ندبیر و امید در روز دوشنبه است.
دولتمردان تدبیر و امید از نخستین سفر استانی خود در ۲۴ دی ماه سال ۹۲ تاکنون به استان های خوزستان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، ایلام، لرستان، چهارمحال و بختیاری، اردبیل، خراسان رضوی، زنجان، گلستان، خراسان جنوبی، بوشهر، اصفهان، قم، گیلان، فارس، آذربایجان شرقی، شهرستان های استان تهران (شهریار، ملارد و قدس، اسلامشهر، ری، رباط کریم و بهارستان) خراسان شمالی، کردستان، همدان، مازندران، یزد، سمنان، کرمان، آذربایجان غربی، کرمانشاه، کهگیلویه و بویر احمد و قزوین سفر کرده اند.
مقصد سی و دومین سفرهای استانی رئیس جمهوری و کاروان تدبیر و امید استان مرکزی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

//]]>