فرمانده نیروی انتظامی: انتخابات بدون مشکل امنیتی در کشور برگزار شد

سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری روز شنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد افزود: گرچه مسئولیت برقراری امنیت انتخابات به عهده نیروی انتظامی بود اما هماهنگی های مطلوبی در سراسر کشور با نیروهای سپاه و بسیج صورت گرفت.
81999435-70585737وی اظهار داشت: پیش بینی هایی شده بود که در برخی مکان ها چالش هایی در برگزاری انتخابات ایجاد شود اما با اقدامات انجام شده، مشکلی بوجود نیامد.
وی تصریح کرد: به طور معمول در حوزه هایی که امکان تنش وجود داشته باشد سختی هایی برای برقراری امنیت وجود دارد اما به همت مسئولان اتفاقی در این حوزه ها پیش نیامد و انتخابات به خوبی برگزار شد.
فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به ارائه گزارش انتخابات به مقام معظم رهبری گفت: پاسداری از ارزش ها و حقوق مردم از وظایف اصلی نیروی انتظامی است که رهبری بارها به این مهم تاکید داشته اند.
سردار سرتیپ اشتری اضافه کرد: نیروی انتظامی در دوره های مختلف، حول این محور فعالیت های خوبی داشته و به ویژه در سالجاری بهتر و موفق تر انجام وظیفه کرده است.
وی گفت: به لطف الهی و هدایت های رهبر معظم انقلاب خدمات ارزنده تری ارائه شده و در این خدمتگزاری مردم به نیروی انتظامی اعتماد دارند که امید است روز به روز این مهم ارتقا یابد.
فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران همچنین با اشاره به اینکه ماهیانه چند شهید در نیروی انتظامی تقدیم جمهوری اسلامی می شود افزود: باب شهادت در این نهاد همچنان باز است.
فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران روز شنبه در سفر به خرم آباد از شهید زنده لرستانی سید نورخدا موسوی عیادت کرد.
دیدار با نماینده ولی فقیه در استان، شرکت در کنگره شهدای نیروی انتظامی و حضور در مراسم تشییع شهدا در خرم آباد از برنامه های سفریکروزه فرمانده نیروی انتظامی به لرستان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *