ظریف: وضعیت فلسطین قربانی استفاده از زور رژیم صهیونیستی شده است
7 March 2016
فرمانده نیروی انتظامی: انتخابات بدون مشکل امنیتی در کشور برگزار شد
12 March 2016

ایران از فعال سازی روابط با سنگاپور در همه زمینه ها استقبال می کند

وزیر امور خارجه در دیدار با همتای سنگاپوری خود با تاکید بر ظرفیت های اقتصادی ایران و فعال شدن روابط کشورهای آسیائی با تهران در مرحله پسابرجام گفت: ایران از فعال سازی81994453-70576781 روابط با سنگاپور در زمینه های مختلف اقتصادی به ویژه انرژی، بانکی، حمل و نقل دریائی، علمی، بهداشتی، فناوری اطلاعات، پتروشیمی و سرمایه گذاری استقبال می کند.

به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا، محمد جواد ظریف امروز (سه شنبه) در دیدار های رسمی خود در سنگاپور با یویان بالاکریشنان وزیر امور خارجه سنگاپور در محل وزارت خارجه این کشور ملاقات کرد.
در این دیدار طرفین در خصوص زمینه های گسترش روابط دو کشور در حوزه های مختلف اقتصادی و همچنین مسائل منطقه ای مورد اهتمام گفتگو و تبادل نظر کردند.
وزیر خارجه سنگاپور با ابراز خرسندی از سفر هیات عالیرتبه سنگاپور به تهران و امضاء موافقتنامه سرمایه گذاری میان دو کشور، علاقمندی این کشور را برای همکاری و سرمایه گذاری با ایران در زمینه های مختلف به ویژه پتروشیمی اعلام کرد.
وزیر امور خارجه که شب گذشته برای دیدار با مقامات سنگاپور وارد این کشور شد امروز در برنامه فشرده کاری خود به طور جداگانه با لی هسین لونگ نخست وزیر، حلیمه یعقوب رییس مجلس سنگاپور دیدار و درباره ضرورت گسترش مناسبات دو کشور گفت و گو می کند.
وزیر امور خارجه در این سفر دو روزه خود همچنین با کی شانموگام وزیر کشور و دادگستری سنگاپور دیدار می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

//]]>